Firma Finenes.pl powstała na bazie mojego doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów bankowych jakie zyskałam pracując przy Klientach biznesowych.

Doświadczenie zdobyłam jako Doradca Klienta z sektora MŚP, dobierając odpowiednie oferty dla klientów. Wysoki poziom obsługi oferuję klientom, łącząc go z kompleksowym przygotowaniem dokumentacji oraz organizacją dodatkowych usług potrzebnych w procesie kredytowym.

Moje doświadczenie wykorzystuję oferując klientom możliwość skorzystania z oferty kilkunastu banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Zakres oferowanych produktów jest bardzo szeroki, począwszy od kredytów indywidualnych poprzez hipoteczne, produkty kredytowe dla firm.

Oferuję Ci pomoc w rozwiązaniu spraw finansowych oraz  uzyskanie najkorzystniejszego kredytu. Ciągle weryfikuję rynek w poszukiwaniu nowych, uczciwych partnerów do współpracy po to, aby zaoferować Ci jak najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

Moim głównym zadaniem jest umożliwienie Państwu znalezienie najkorzystniejszej oferty na rynku finansowym.

Korzystając z bezpłatnych usług finenes.pl, dostajesz opiekę na każdym etapie procesu kredytowego począwszy od złożenia wniosków do kliku banków jednocześnie a skończywszy na podpisaniu umowy w banku.

Więcej informacji pod numerem telefonu 692 681 848